Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.

Dwie ścieżki kariery w IT

Dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, ale na pewno słyszałeś, że są dwie ścieżki kariery w IT:  front-end (czyli to co widzi użytkownik aplikacji) oraz back-end (to jak działa dana aplikacja).
Jak to działa w praktyce? Front-end pobiera dane od użytkownika i przekazuje je do back-endu, aby ten mógł wykonać określone zadanie. Aby stworzyć sprawnie działającą aplikację potrzeba zarówno front-endu jak i back-endu. Są to dwa różne podejścia do programowania, które wymagają różnych umiejętności i charakteryzują się zupełnie innymi typami osobowości.
Programista front-end jest odpowiedzialny za to, co użytkownik zobaczy na monitorze - ustawia elementy na stronie, animuje, dobiera szatę graficzną. Front-end pokazuje użytkownikowi wyniki otrzymane od back-endu – jest więc wszystkim tym, co użytkownik widzi, czego dotyka i doświadcza. Dla front-endowca ważne jest żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna. Jeżeli lubisz tworzyć, jesteś kreatywny i przywiązujesz uwagę do szczegółów (kolory, wielkości czcionki, fonty) – front-end jest dla Ciebie.
Jeżeli natomiast do wszystkiego podchodzisz analitycznie, jesteś systematyczny, skrupulatny i cierpliwy - to wybierz back-end. Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze to znaleźć rozwiązanie określonego zadania. Programista back-end jest odpowiedzialny za tę warstwę, która dla użytkownika jest niewidoczna (bazy danych, architektura aplikacji, logika działania, bezpieczeństwo i wydajność) - ale jest „mózgiem” lub jak niektórzy wolą „sercem” całej aplikacji.


Dla początkujących
Na ten kurs przychodzą osoby, które chcą nauczyć się programować i zacząć profesjonalną pracę w IT. Kurs PHP jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby uprawiać jeden z najlepiej opłacanych zawodów w kraju - na tym kursie przygotujemy Cię do do pracy na stanowisku Junior PHP Developera. Program tego kursu jest tak ułożony, że wielu kursantów rozpoczyna pracę w zespołach programistycznych w wielkich korporacjach lub wykonuje zlecenia dla małych firm czy startupów.

Czego nauczysz się na kursie?


Uczestnicy kończą nasz kurs z umiejętnościami młodszego developera PHP. Będziesz umiał wystarczająco dużo żeby samodzielnie stworzyć sklep internetowy, forum dyskusyjne i witryny intranetowe. Podczas kursu nauczymy Cię:

Podstawy PHP

Na początku nauczysz się tworzyć proste strony używając PHP. Ważne jest żebyś na tym etapie dobrze zrozumiał podstawy działania i budowania aplikacji.

Bazy danych

Trenerzy nauczą Cię jak tworzyć i zarządzać bazami danych oraz w jaki sposób korzystać z bazy używając PHP. Pod koniec tego bloku stworzysz swoją pierwszą aplikację, która korzysta z baz danych.

Programowanie obiektowe

To bardzo ważny etap kursu - nauczymy Cię co to jest programowanie obiektowe oraz jak wiele korzyści będziesz miał z niego podczas swojej późniejszej pracy jako programista. Pokażemy Ci jak stworzyć obiektowo zorientowane aplikacje.

JavaScript

Podczas kursu dowiesz się w jaki sposób można zwiększać interaktywność na stronach, które budujesz. Dowiesz się jak poprzez JavaScript oddziaływać na poczynania użytkownika, jak dynamicznie zmieniać treść w aplikacji bez ładowania od nowa całej strony. Możliwości wykorzystania tego języka są niesamowite!

Dobre praktyki programowania

Nauczymy Cię jak pisać, żeby Twój kod był elegancki, czysty, zrozumiały dla innych programistów - taki do którego można wrócić w każdym momencie i się w nim odnaleźć bez straty masy czasu.

Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię elementarnych zasad bezpieczeństwa w tworzeniu aplikacji webowych. Opowiemy o takich aspektach, jak zaufanie (czy raczej brak zaufania) do danych wprowadzanych przez użytkowników, pokażemy podstawowe rodzaje ataków. Co trzeba umieć przed kursem?
• Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego. • Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w programowaniu. • Najlepsze efekty osiągają kursanci, którzy posiadają zdolność analitycznego myślenia oraz zacięcie do przedmiotów ścisłych - takie osoby najlepiej poradzą sobie na rynku pracy.

W jaki sposób uczymy

Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w większym ale także mniejszych miastach w Polsce. Formuła kursu to PHP Bootcamp, gdzie przez kilka tygodni bardzo intensywnie się uczysz, żeby w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty. Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne! Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.
Każdy etap kursu jest wypełniony praktycznymi ćwiczeniami z rzeczywistymi przykładami i problemami jakie mogą Ci się przytrafić podczas pisania w tym języku. Przez cały okres trwania kursu, pod czujnym okiem trenera - aktywnie przećwiczysz każdą poznaną technikę.

Komfortowe warunki do nauki

J&C GROUP prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz najwyższą jakość nauki w rozsądnej cenie? • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy. • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach. Nasze kursy są prowadzone w komfortowych, klimatyzowanych salach z nowoczesnym sprzętem komputerowym (nie musisz mieć swojego komputera). Oczywiście z poczęstunkiem i serwisem kawowym gratis

Terminy i Lokalizacje

Nasze kursy prowadzimy, jako kursy zamknięte na zlecenie podmiotów zewnętrznych (w takim wypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów) oraz jako kursy otwarte, gdzie zapisy przyjmujemy od każdej osoby chętnej do udziału w szkoleniu. Poniżej informacje na temat bieżących terminów kursów:

Gdańsk Kurs Front-End
od 01.05 do 15.05
cena 4000,00
program szkolenia do pobrania (pdf)

Summer Grill
Pozyskaliśmyjuż

10 000 000

na realizację projektów szkoleniowych

Ofertaszkolenia, doradztwo, consulting

W ramach współpracy z kontrahentami zewnętrznymi oferujemy realizacje:

  • szkoleń certyfikowanych ECDL (np. Base, Web Editing, CAD, Zarządzanie Projektami itd.) dostosowanych do potrzeb klienta i grupy docelowej,
  • szkoleń certyfikowanych Microsoft Office Certificate,
  • szkoleń certyfikowanych IC3 w ramach DIGCOMP (Rama Kompetencji cyfrowych) na poziomie zaawansowania A, B i C,
  • zapewnienie odpowiednich warunków szkoleniowych - mobilna sali szkoleniowa wraz z laboratorium komputerowym (projektory, 40 sztuk laptopów z legalnym oprogramowaniem)
  • organizacji innych szkoleń dostosowanych do potrzeb klienta w obszarze ICT
  • podwykonawstwa w ramach realizacji projektów EFS w zakresie całościowego zarządzania projektami, organizacji szkoleń informatycznych, rekrutacji, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej (doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, doradztwo psychologiczne itp.)

Zrealizowane projektyPozyskaliśmy już prawie 27 mln złotych ze środków Unii Europejskiej

LP. Działanie Tytuł projektu Okres realizacji Województwo Wartość Liczba UP

1

8.1.1 POKL

ECDL EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH

01.01.2011 - 30.04.2012

POMORSKIE

1 300 000 ZŁ

320

2

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.01.2013 - 31.10.2014

POMORSKIE

1 335 260 ZŁ

620

3

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.01.2013 - 31.05.2014

WIELKOPOLSKIE

1 112 490 ZŁ

280

4

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.03.2013 - 31.12.2013

LUBELSKIE

464 350 ZŁ

90

5

8.1.1 POKL

TEAMBUILDING· SZKOLENIE OUTDOROWE PRZYSZŁOŚCI OPOLSKICH FIRM

01.04.2013 - 30.11.2013

OPOLSKIE

453 200 ZŁ

100

6

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEI\ISTWA INFORMACYJNEGO

01.05.2013 - 31.05.2014

ZACHODNIOPOMORSKIE

955 310 ZŁ

455

7

8.1.1 POKL

AKADEMIA NOWOCZESNYCH KOMPETENCJI ICT

01.03.2014 - 28.02.2015

LUBELSKIE

458 840 ZŁ

100

8

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.08.2014 - 30.09.2015

DOLNOŚLĄSKIE

722 000 ZŁ

380

9

8.2 RPWP

ECDL BASE - CYFROWE WSPARCIE DLA WIELKOPOLSKI

01.03.2016 - 30.06.2017

WIELKOPOLSKIE

383 925 ZŁ

210

10

9.3 RPOP

KOMPETENCJE CYFROWE KLUCZEM DO SUKCESU

01.03.2017 - 28.02.2018

OPOLSKIE

868 950 ZŁ

360

11

9.1.1 RPLD

OD AKTYWNOŚCI DO ZATRUDNIENIA – KOMPLEKSOWE WSPARCIE OSÓB ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM

01.04.2017 - 31.05.2018

ŁÓDZKIE

958 659 ZŁ

60

12

7.2 RPOP

OD AKTYWNOŚCI DO ZATRUDNIENIA - KOMPLEKSOWE WSPARCIE OSÓB BEZROBOTNYCH I BIERNYCH ZAWODOWO

01.03.2017 - 31.07.2018

OPOLSKIE

999 196 ZŁ

56

13

12.4 RPLU

KWALIFIKACJE PRZYSZŁOŚCI

01.05.2017 - 31.07.2018

LUBELSKIE

660 900 ZŁ

121

14

9.1 RPMA

CENTRUM DLA RODZINY

01.09.2017 - 31.08.2018

MAZOWIECKIE

425 625 ZŁ

40

15

6.1.2 RPPM

PLUS DLA WIEDZY, KWALIFIKACJI I DOŚWIADCZENIA

01.12.2016 - 30.11.2018

POMORSKIE

893 210 ZŁ

66

16

9.1 RPMA

PROJEKT NOWA SZANSA

01.11.2017 - 30.11.2018

MAZOWIECKIE

418 262 ZŁ

31

17

8.10 RPZP

AKADEMIA KOMPETENCJI CYFROWYCH

01.01.2018 - 31.12.2018

ZACHODNIO-POMORSKIE

468 300 ZŁ

180

18

9.1 RPLU

BIŁGORAJSKA PROJEKT AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ

01.06.2017 - 31.12.2018

LUBELSKIE

1 040 074 ZŁ

61

19

9.1 RPMA

NOWE PERSPEKTYWY DLA MIESZKAŃCÓW RADOMIA

01.11.2017 - 31.01.2019

MAZOWIECKIE

833 088 ZŁ

89

20

5.5 RPPM

SZKOLENIA MICROSOFT - EDUKACJA I KWALIFIKACJE W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM

01.03.2017 - 28.02.2019

POMORSKIE

1 627 848 ZŁ

564

21

5.5 RPPM

POMORSKA AKADEMIA MICROSOFT

01.03.2017 - 31.03.2019

POMORSKIE

1 984 416 ZŁ

720

22

7.1.2 RPWP

KOMPLEKSOWA INTEGRACJA Z RYNKIEM PRACY

01.04.2017 - 31.03.2019

WIELKOPOLSKIE

715 756 ZŁ

20

23

9.1.1 RPLD

OTWARCI NA ZMIANY

01.09.2017 - 31.03.2019

ŁÓDZKIE

700 307 ZŁ

69

Aktualne projekty


WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE:


Mali Odkrywcy - żłobek rozbudzający ciekawość świata
aktywizacja zawodowa, woj. lubelskie


Akcja integracja i aktywizacja
szkolenia zawodowe, woj. lubelskie


Z pracy do pracy - wsparcie dla osób dotkniętych zwolnieniami w woj. lubelskim
szkolenia zawodowe, program typu outplacement, woj. lubelskieWOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE:


Kwalifikacje XXI wieku
szkolenia komputerowe, woj. łódzkie


Udany start na rynku pracy
projekt dla młodych, aktywizacja zawodowa, woj. łódzkie


e-umiejętności - klucz do nowych możliwości
szkolenia komputerowe, woj. łódzkieWOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE:


Klucz do potęgi
zajęcia edukacyjne dla uczniów, woj. małopolskie


Skuteczni na rynku pracy - kompleksowy program aktywizacji społeczno-zawodowej osób bez pracy
aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. małopolskieWOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE:


Nowy start - lepsza przyszłość
aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckie


Młodzieżowe wyzwania zawodowe
projekt dla młodych, aktywizacja zawodowa, woj. mazowieckie, powiat ostrołęcki i miasto Ostrołęka


Na dobrej drodze do zmiany
aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckieWOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE:


Nowe kwalifikacje - Nowe możliwości
szkolenia zawodowe - komputerowe, woj. podkarpackieWOJEWÓDZTWO POMORSKIE:


Zwiększenie efektywności poprzez wdrożenie systemu usprawniającego współpracę z partnerami biznesowymi i klientami w firmie J&C GROUP celem poprawy konkurencyjności
inwestycja wewnętrzna, woj. pomorskie


Zaplanuj swoją przyszłość!
projekt dla młodych, aktywizacja zawodowa, woj. pomorskieWOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE:


Kwalifikacje XXI wieku!
szkolenia zawodowe - komputerowe, woj. świętokrzyskie


e-umiejętności - klucz do nowych możliwości
szkolenia komputerowe, woj. świętokrzyskie, wybrane gminy powiatu ostrowieckiego


Rozwój drogą do sukcesu
szkolenia zawodowe - komputerowe, wybrany obszar woj. świętokrzyskiegoWOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE:


Nowe kwalifikacje Twoją szansą na rynku pracy
szkolenia komputerowe, woj. śląskieWOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE:


Aktywna droga do celu
aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. warmińsko-mazurskie, wybrane obszary powiatu ostródzkiegoWOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE:


Zaczarowana Kraina
Edukacja przedszkolna, woj. wielkopolskie, gmina Kórnik


Chcieć to móc! – Program aktywizacji społeczno-zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. wielkopolskie, powiat m. Konin i powiat koniński


Efektywny powrót na rynek pracy!
Aktywizacja zawodowa, woj. wielkopolskie, powiat kolski, koniński, słupecki, turecki


Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.
sprawdź szczegółyGodziny pracy biura

Pon - Pt: 8 - 16
Soboty i niedziele: biuro nieczynne

LokalizacjaOdwiedź Nas!

 

Formularz kontaktowy

Biura regionalne

Kielce (25-510), ul. Piotrkowska 10A
Lublin (20-094), ul. Lubartowska 74a/30, II piętro
Poznań (61-249), ul. Unii Lubelskiej 3/705
Radom (26-600), ul. Kilińskiego 15/17 lok. 207
Skierniewice (96-100), ul. Mszczonowska 33/35 pok. 212
Szczecin (70-546), ul. Mariacka 10A/2
Trzebownisko (36-001), Trzebownisko 616A/10

Adres siedziby

J&C Group
Plac Kaszubski 8 pok. 201
81-350 Gdynia

Zobacz mapę