Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.

Dwie ścieżki kariery w IT

Dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, ale na pewno słyszałeś, że są dwie ścieżki kariery w IT:  front-end (czyli to co widzi użytkownik aplikacji) oraz back-end (to jak działa dana aplikacja).
Jak to działa w praktyce? Front-end pobiera dane od użytkownika i przekazuje je do back-endu, aby ten mógł wykonać określone zadanie. Aby stworzyć sprawnie działającą aplikację potrzeba zarówno front-endu jak i back-endu. Są to dwa różne podejścia do programowania, które wymagają różnych umiejętności i charakteryzują się zupełnie innymi typami osobowości.
Programista front-end jest odpowiedzialny za to, co użytkownik zobaczy na monitorze - ustawia elementy na stronie, animuje, dobiera szatę graficzną. Front-end pokazuje użytkownikowi wyniki otrzymane od back-endu – jest więc wszystkim tym, co użytkownik widzi, czego dotyka i doświadcza. Dla front-endowca ważne jest żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna. Jeżeli lubisz tworzyć, jesteś kreatywny i przywiązujesz uwagę do szczegółów (kolory, wielkości czcionki, fonty) – front-end jest dla Ciebie.
Jeżeli natomiast do wszystkiego podchodzisz analitycznie, jesteś systematyczny, skrupulatny i cierpliwy - to wybierz back-end. Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze to znaleźć rozwiązanie określonego zadania. Programista back-end jest odpowiedzialny za tę warstwę, która dla użytkownika jest niewidoczna (bazy danych, architektura aplikacji, logika działania, bezpieczeństwo i wydajność) - ale jest „mózgiem” lub jak niektórzy wolą „sercem” całej aplikacji.


Dla początkujących
Na ten kurs przychodzą osoby, które chcą nauczyć się programować i zacząć profesjonalną pracę w IT. Kurs PHP jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby uprawiać jeden z najlepiej opłacanych zawodów w kraju - na tym kursie przygotujemy Cię do do pracy na stanowisku Junior PHP Developera. Program tego kursu jest tak ułożony, że wielu kursantów rozpoczyna pracę w zespołach programistycznych w wielkich korporacjach lub wykonuje zlecenia dla małych firm czy startupów.

Czego nauczysz się na kursie?


Uczestnicy kończą nasz kurs z umiejętnościami młodszego developera PHP. Będziesz umiał wystarczająco dużo żeby samodzielnie stworzyć sklep internetowy, forum dyskusyjne i witryny intranetowe. Podczas kursu nauczymy Cię:

Podstawy PHP

Na początku nauczysz się tworzyć proste strony używając PHP. Ważne jest żebyś na tym etapie dobrze zrozumiał podstawy działania i budowania aplikacji.

Bazy danych

Trenerzy nauczą Cię jak tworzyć i zarządzać bazami danych oraz w jaki sposób korzystać z bazy używając PHP. Pod koniec tego bloku stworzysz swoją pierwszą aplikację, która korzysta z baz danych.

Programowanie obiektowe

To bardzo ważny etap kursu - nauczymy Cię co to jest programowanie obiektowe oraz jak wiele korzyści będziesz miał z niego podczas swojej późniejszej pracy jako programista. Pokażemy Ci jak stworzyć obiektowo zorientowane aplikacje.

JavaScript

Podczas kursu dowiesz się w jaki sposób można zwiększać interaktywność na stronach, które budujesz. Dowiesz się jak poprzez JavaScript oddziaływać na poczynania użytkownika, jak dynamicznie zmieniać treść w aplikacji bez ładowania od nowa całej strony. Możliwości wykorzystania tego języka są niesamowite!

Dobre praktyki programowania

Nauczymy Cię jak pisać, żeby Twój kod był elegancki, czysty, zrozumiały dla innych programistów - taki do którego można wrócić w każdym momencie i się w nim odnaleźć bez straty masy czasu.

Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię elementarnych zasad bezpieczeństwa w tworzeniu aplikacji webowych. Opowiemy o takich aspektach, jak zaufanie (czy raczej brak zaufania) do danych wprowadzanych przez użytkowników, pokażemy podstawowe rodzaje ataków. Co trzeba umieć przed kursem?
• Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego. • Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w programowaniu. • Najlepsze efekty osiągają kursanci, którzy posiadają zdolność analitycznego myślenia oraz zacięcie do przedmiotów ścisłych - takie osoby najlepiej poradzą sobie na rynku pracy.

W jaki sposób uczymy

Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w większym ale także mniejszych miastach w Polsce. Formuła kursu to PHP Bootcamp, gdzie przez kilka tygodni bardzo intensywnie się uczysz, żeby w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty. Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne! Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.
Każdy etap kursu jest wypełniony praktycznymi ćwiczeniami z rzeczywistymi przykładami i problemami jakie mogą Ci się przytrafić podczas pisania w tym języku. Przez cały okres trwania kursu, pod czujnym okiem trenera - aktywnie przećwiczysz każdą poznaną technikę.

Komfortowe warunki do nauki

J&C GROUP prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz najwyższą jakość nauki w rozsądnej cenie? • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy. • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach. Nasze kursy są prowadzone w komfortowych, klimatyzowanych salach z nowoczesnym sprzętem komputerowym (nie musisz mieć swojego komputera). Oczywiście z poczęstunkiem i serwisem kawowym gratis

Terminy i Lokalizacje

Nasze kursy prowadzimy, jako kursy zamknięte na zlecenie podmiotów zewnętrznych (w takim wypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów) oraz jako kursy otwarte, gdzie zapisy przyjmujemy od każdej osoby chętnej do udziału w szkoleniu. Poniżej informacje na temat bieżących terminów kursów:

Gdańsk Kurs Front-End
od 01.05 do 15.05
cena 4000,00
program szkolenia do pobrania (pdf)

Summer Grill
Pozyskaliśmyjuż

10 000 000

na realizację projektów szkoleniowych

Ofertaszkolenia, doradztwo, consulting

W ramach współpracy z kontrahentami zewnętrznymi oferujemy realizacje:

  • szkoleń certyfikowanych ECDL (np. Base, Web Editing, CAD, Zarządzanie Projektami itd.) dostosowanych do potrzeb klienta i grupy docelowej,
  • szkoleń certyfikowanych Microsoft Office Certificate,
  • szkoleń certyfikowanych IC3 w ramach DIGCOMP (Rama Kompetencji cyfrowych) na poziomie zaawansowania A, B i C,
  • zapewnienie odpowiednich warunków szkoleniowych - mobilna sali szkoleniowa wraz z laboratorium komputerowym (projektory, 40 sztuk laptopów z legalnym oprogramowaniem)
  • organizacji innych szkoleń dostosowanych do potrzeb klienta w obszarze ICT
  • podwykonawstwa w ramach realizacji projektów EFS w zakresie całościowego zarządzania projektami, organizacji szkoleń informatycznych, rekrutacji, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej (doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, doradztwo psychologiczne itp.)

Zrealizowane projektyPozyskaliśmy już prawie 27 mln złotych ze środków unii europejskiej

LP. działanie Tytuł projektu okres realizacji województwo wartość Liczba UP

1

8.1.1 POKL

ECDL EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH

01.01.2011 - 30.04.2012

POMORSKIE

1 300 000,00 ZŁ

320

2

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.01.2013 - 31.10.2014

POMORSKIE

1 335 260,00 ZŁ

620

3

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.01.2013 - 31.05.2014

WIELKOPOLSKIE

1 112 490 ZŁ

280

4

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.03.2013 - 31.12.2013

LUBELSKIE

464 350 ZŁ

90

5

8.1.1 POKL

TEAMBUILDING· SZKOLENIE OUTDOROWE PRZYSZŁOŚCI OPOLSKICH FIRM

01.04.2013 - 30.11.2013

OPOLSKIE

453 200 ZŁ

100

6

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEI\ISTWA INFORMACYJNEGO

01.05.2013 - 31.05.2014

ZACHODNIOPOMORSKIE

955 310 ZŁ

455

7

8.1.1 POKL

AKADEMIA NOWOCZESNYCH KOMPETENCJI ICT

01.03.2014 - 28.02.2015

LUBELSKIE

458 840 ZŁ

100

8

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.08.2014 - 30.09.2015

DOLNOŚLĄSKIE

722 000

380

9

8.2 POKL

ECDL BASE - CYFROWE WSPARCIE DLA WIELKOPOLSKI

01.03.2016 - 30.06.2017

WIELKOPOLSKIE

383 925

210

10

9.3 POKL

KOMPETENCJE CYFROWE KLUCZEM DO SUKCESU

01.03.2017 - 28.02.2018

OPOLSKIE

868 950

360

Aktualne projekty

PLUS dla wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia
Aktywizacja zawodowa, woj. pomorskie


Pomorska Akademia Microsoftu
szkolenia komputerowe, woj. pomorskie


Od Aktywności do Zatrudnienia - kompleksowe wsparcie osób bezrobotnych i biernych zawodowo
aktywizacja zawodowa, woj. opolskie


Od Aktywności do Zatrudnienia - kompleksowe wsparcie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym
aktywizacja zawodowa, woj. łódzkie


Kompleksowa Integracja z rynkiem pracy
Aktywizacja zawodowa, woj. wielkopolskie, gmina Święciechowa


Kwalifikacje przyszłości
szkolenia zawodowe - komputerowe, woj. lubelskie


Biłgorajska projekt aktywizacji zawodowej
aktywizacja zawodowa, woj. lubelskie, powiat biłgorajski


Mali Odkrywcy - żłobek rozbudzający ciekawość świata
aktywizacja zawodowa, woj. lubelskie


Klucz do potęgi
zajęcia edukacyjne dla uczniów, woj. małopolskie


Akcja integracja i aktywizacja
Szkolenia zawodowe, woj. lubelskie


Centrum dla rodziny
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckie


Otwarci na zmiany
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. łódzkie


Nowe perspektywy dla mieszkańców Radomia
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckie, m. Radom


Projekt NOWA SZANSA
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckie, m.Radom


Akademia kompetencji cyfrowych
szkolenia komputerowe, woj. zachodniopomorskie


Szkolenia Microsoft - edukacja i kwalifikacje w województwie pomorskim
szkolenia komputerowe, woj. pomorskie


Zwiększenie efektywności poprzez wdrożenie systemu usprawniającego współpracę z partnerami biznesowymi i klientami w firmie J&C GROUP celem poprawy konkurencyjności
inwestycja wewnętrzna, woj. pomorskie


Nowe kwalifikacje Twoją szansą na rynku pracy
szkolenia komputerowe, woj. śląskie


Kwalifikacje XXI wieku
szkolenia komputerowe, woj. łódzkie


Kwalifikacje XXI wieku!
szkolenia zawodowe - komputerowe, woj. świętokrzyskie


Aktywni na rynku pracy 30+
szkolenia zawodowe, woj. zachodniopomorskie


Nowy start - lepsza przyszłość
Aktywizacja społeczno-zawodowa, woj. mazowieckie


Nowe kwalifikacje - Nowe możliwości
szkolenia zawodowe - komputerowe, woj. podkarpackie


Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.
sprawdź szczegółyGodziny pracy biura

Pon - Pt: 8 - 16
Soboty i niedziele: biuro nieczynne

LokalizacjaOdwiedź Nas!

 

Formularz kontaktowy

Biura regionalne

ul. Lubartowska 74a/30, II piętro, 20-094 Lublin, Polska
ul. Mariacka 10A/2, 70-546 Szczecin, Polska
ul. Ofiar Katynia 25, 49-300 Brzeg, Polska
ul. Mszczonowska 33/35 pok. 203, 96-100 Skierniewice, Polska
ul. Kościuszki 2, 05-270 Marki, Polska
ul. Inowłodzka 11, 26-300 Opoczno, Polska
ul. Piotrkowska 10A, 25-510 Kielce, Polska

Adres

J&C Group
Plac Kaszubski 8 pok. 201
81-350 Gdynia

Zobacz mapę