Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.

Dwie ścieżki kariery w IT

Dopiero zaczynasz przygodę z programowaniem, ale na pewno słyszałeś, że są dwie ścieżki kariery w IT:  front-end (czyli to co widzi użytkownik aplikacji) oraz back-end (to jak działa dana aplikacja).
Jak to działa w praktyce? Front-end pobiera dane od użytkownika i przekazuje je do back-endu, aby ten mógł wykonać określone zadanie. Aby stworzyć sprawnie działającą aplikację potrzeba zarówno front-endu jak i back-endu. Są to dwa różne podejścia do programowania, które wymagają różnych umiejętności i charakteryzują się zupełnie innymi typami osobowości.
Programista front-end jest odpowiedzialny za to, co użytkownik zobaczy na monitorze - ustawia elementy na stronie, animuje, dobiera szatę graficzną. Front-end pokazuje użytkownikowi wyniki otrzymane od back-endu – jest więc wszystkim tym, co użytkownik widzi, czego dotyka i doświadcza. Dla front-endowca ważne jest żeby aplikacja/strona była intuicyjna, przejrzysta i po prostu ładna. Jeżeli lubisz tworzyć, jesteś kreatywny i przywiązujesz uwagę do szczegółów (kolory, wielkości czcionki, fonty) – front-end jest dla Ciebie.
Jeżeli natomiast do wszystkiego podchodzisz analitycznie, jesteś systematyczny, skrupulatny i cierpliwy - to wybierz back-end. Dla programistów back-endowych nie jest ważny wygląd, tylko logika działania i cel – najważniejsze to znaleźć rozwiązanie określonego zadania. Programista back-end jest odpowiedzialny za tę warstwę, która dla użytkownika jest niewidoczna (bazy danych, architektura aplikacji, logika działania, bezpieczeństwo i wydajność) - ale jest „mózgiem” lub jak niektórzy wolą „sercem” całej aplikacji.


Dla początkujących
Na ten kurs przychodzą osoby, które chcą nauczyć się programować i zacząć profesjonalną pracę w IT. Kurs PHP jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały styczności z programowaniem. Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego, żeby uprawiać jeden z najlepiej opłacanych zawodów w kraju - na tym kursie przygotujemy Cię do do pracy na stanowisku Junior PHP Developera. Program tego kursu jest tak ułożony, że wielu kursantów rozpoczyna pracę w zespołach programistycznych w wielkich korporacjach lub wykonuje zlecenia dla małych firm czy startupów.

Czego nauczysz się na kursie?


Uczestnicy kończą nasz kurs z umiejętnościami młodszego developera PHP. Będziesz umiał wystarczająco dużo żeby samodzielnie stworzyć sklep internetowy, forum dyskusyjne i witryny intranetowe. Podczas kursu nauczymy Cię:

Podstawy PHP

Na początku nauczysz się tworzyć proste strony używając PHP. Ważne jest żebyś na tym etapie dobrze zrozumiał podstawy działania i budowania aplikacji.

Bazy danych

Trenerzy nauczą Cię jak tworzyć i zarządzać bazami danych oraz w jaki sposób korzystać z bazy używając PHP. Pod koniec tego bloku stworzysz swoją pierwszą aplikację, która korzysta z baz danych.

Programowanie obiektowe

To bardzo ważny etap kursu - nauczymy Cię co to jest programowanie obiektowe oraz jak wiele korzyści będziesz miał z niego podczas swojej późniejszej pracy jako programista. Pokażemy Ci jak stworzyć obiektowo zorientowane aplikacje.

JavaScript

Podczas kursu dowiesz się w jaki sposób można zwiększać interaktywność na stronach, które budujesz. Dowiesz się jak poprzez JavaScript oddziaływać na poczynania użytkownika, jak dynamicznie zmieniać treść w aplikacji bez ładowania od nowa całej strony. Możliwości wykorzystania tego języka są niesamowite!

Dobre praktyki programowania

Nauczymy Cię jak pisać, żeby Twój kod był elegancki, czysty, zrozumiały dla innych programistów - taki do którego można wrócić w każdym momencie i się w nim odnaleźć bez straty masy czasu.

Bezpieczeństwo

Nauczymy Cię elementarnych zasad bezpieczeństwa w tworzeniu aplikacji webowych. Opowiemy o takich aspektach, jak zaufanie (czy raczej brak zaufania) do danych wprowadzanych przez użytkowników, pokażemy podstawowe rodzaje ataków. Co trzeba umieć przed kursem?
• Nie musisz mieć wykształcenia informatycznego. • Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w programowaniu. • Najlepsze efekty osiągają kursanci, którzy posiadają zdolność analitycznego myślenia oraz zacięcie do przedmiotów ścisłych - takie osoby najlepiej poradzą sobie na rynku pracy.

W jaki sposób uczymy

Nasze kursy prowadzimy stacjonarnie w większym ale także mniejszych miastach w Polsce. Formuła kursu to PHP Bootcamp, gdzie przez kilka tygodni bardzo intensywnie się uczysz, żeby w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty. Postawiliśmy przede wszystkim na zajęcia praktyczne! Kurs jest zorganizowany w formie warsztatów - to oznacza, że tutaj nie ma wykładów jak na studiach. Przez cały czas jest przy Tobie trener, którego w każdej chwili możesz zapytać i poprosić o pomoc. Wiemy z doświadczenia, że sama teoria nigdy nie wystarczy. Żeby zawodowo programować trzeba mieć konkretne umiejętności praktyczne - wtedy stajesz się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy.
Każdy etap kursu jest wypełniony praktycznymi ćwiczeniami z rzeczywistymi przykładami i problemami jakie mogą Ci się przytrafić podczas pisania w tym języku. Przez cały okres trwania kursu, pod czujnym okiem trenera - aktywnie przećwiczysz każdą poznaną technikę.

Komfortowe warunki do nauki

J&C GROUP prowadzi kursy na najwyższym poziomie - przychodząc do nas dostajesz najwyższą jakość nauki w rozsądnej cenie? • Nasi trenerzy to wybitni specjaliści z ogromnym doświadczeniem • Program naszych kursów jest dopasowany do rynku pracy - szkolimy tak, żebyś później mógł pracować w zawodzie, a nie tylko tak jak jest w książkach czy skryptach sprzed 5 lat. Technologia idzie do przodu w tempie błyskawicznym i tylko specjaliści, którzy cały czas są w zawodzie mogą nauczyć Cię tego czego aktualnie wymagają pracodawcy. • No i na koniec najważniejsze! Nawet najlepszy program kursu i najlepszy trener nie zmusi nikogo do intensywnej pracy w dusznej, ciemnej sali bez okien z laptopem na kolanach. Nasze kursy są prowadzone w komfortowych, klimatyzowanych salach z nowoczesnym sprzętem komputerowym (nie musisz mieć swojego komputera). Oczywiście z poczęstunkiem i serwisem kawowym gratis

Terminy i Lokalizacje

Nasze kursy prowadzimy, jako kursy zamknięte na zlecenie podmiotów zewnętrznych (w takim wypadku prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów) oraz jako kursy otwarte, gdzie zapisy przyjmujemy od każdej osoby chętnej do udziału w szkoleniu. Poniżej informacje na temat bieżących terminów kursów:

Gdańsk Kurs Front-End
od 01.05 do 15.05
cena 4000,00
program szkolenia do pobrania (pdf)

Summer Grill
Pozyskaliśmyjuż

10 000 000

na realizację projektów szkoleniowych

Ofertaszkolenia, doradztwo, consulting

W ramach współpracy z kontrahentami zewnętrznymi oferujemy realizacje:

  • szkoleń certyfikowanych ECDL (np. Base, Web Editing, CAD, Zarządzanie Projektami itd.) dostosowanych do potrzeb klienta i grupy docelowej,
  • szkoleń certyfikowanych Microsoft Office Certificate,
  • szkoleń certyfikowanych IC3 w ramach DIGCOMP (Rama Kompetencji cyfrowych) na poziomie zaawansowania A, B i C,
  • zapewnienie odpowiednich warunków szkoleniowych - mobilna sali szkoleniowa wraz z laboratorium komputerowym (projektory, 40 sztuk laptopów z legalnym oprogramowaniem)
  • organizacji innych szkoleń dostosowanych do potrzeb klienta w obszarze ICT
  • podwykonawstwa w ramach realizacji projektów EFS w zakresie całościowego zarządzania projektami, organizacji szkoleń informatycznych, rekrutacji, aktywizacji zawodowej i integracji społecznej (doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, doradztwo psychologiczne itp.)

Zrealizowane projektyPozyskaliśmy już 10mln złotych ze środków unii europejskiej

LP. działanie Tytuł projektu okres realizacji województwo wartość Liczba UP

1

8.1.1 POKL

ECDL EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH

01.01.2011 - 30.04.2012

POMORSKIE

1 300 000,00 ZŁ

320

2

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.01.2013 - 31.10.2014

POMORSKIE

1 335 260,00 ZŁ

620

3

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.01.2013 - 31.05.2014

WIELKOPOLSKIE

1 112 490 ZŁ

280

4

8.1.1 POKL

ZAISTNIEĆ W SIECI SZKOLENIE ECDL WEBSTARTER

01.03.2013 - 31.12.2013

LUBELSKIE

464 350 ZŁ

90

5

8.1.1 POKL

TEAMBUILDING· SZKOLENIE OUTDOROWE PRZYSZŁOŚCI OPOLSKICH FIRM

01.04.2013 - 30.11.2013

OPOLSKIE

453 200 ZŁ

100

6

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEI\ISTWA INFORMACYJNEGO

01.05.2013 - 31.05.2014

ZACHODNIOPOMORSKIE

955 310 ZŁ

455

7

8.1.1 POKL

AKADEMIA NOWOCZESNYCH KOMPETENCJI ICT

01.03.2014 - 28.02.2015

LUBELSKIE

458 840 ZŁ

100

8

9.6.2 POKL

CERTYFIKAT ECDL KLUCZEM DO SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO

01.08.2014 - 30.09.2015

DOLNOŚLĄSKIE

722 OOO

380

9

8.2 POKL

ECDL BASE - CYFROWE WSPARCIE DLA WIELKOPOLSKI

01.03.2016 – 30.06.2017

WIELKOPOLSKIE

383 925

210

Aktualne projekty

Akademia programowania

Uczymy programowania metodą bootcampu - czyli bardzo intensywnego treningu programistycznego, na którym przygotujesz się do zawodu programisty. Niezależnie od wykształcenia możesz zmienić swoje życie i zostać programistą - od zera. Naukę zaczniesz od podstaw i zdobędziesz umiejętności Junior PHP Developera. Nasz kurs PHP jest idealnie dostosowany do obecnego rynku pracy. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów przez bardzo doświadczonych trenerów - programistów, którzy na co dzień pracują zawodowo, tworząc programy i aplikacje. Stawiamy na praktykę - już od pierwszych godzin kursu będziesz samodzielnie pisać podstawowe skrypty, aby stopniowo wdrażać się i pisać coraz bardziej skomplikowane programy. Kończąc ten kurs jesteś gotowym do pracy jako młodszy programista.
sprawdź szczegółyGodziny pracy biura

Pon - Pt: 8 - 16
Soboty i niedziele: biuro nieczynne

LokalizacjaOdwiedź Nas!

 

Formularz kontaktowy

Biura regionalne

ul. Lotnicza 3, 20322 Lublin, Polska
ul. Mariana Langiewicza 28 lok. 73, 70263 Szczecin, Polska
ul. Ozimska 4 lok. 7, 45057 Opole, Polska
ul. Władysława Łokietka 12C, 50243 Wrocław, Polska
ul. Unii Lubelskiej 3 lok. 705, 61249 Poznań, Polska

Adres

J&C Group
Plac Kaszubski 8 pok. 201
81-350 Gdynia

Zobacz mapę